Обсипає прищами обличчя

Спрашивает: Дана
Пол: Женский
Возраст: 17 лет
Хронические заболевания: немає
Доброго дня, не знаю що робити від 15 років почало дуже обсипати прищами обличчя, пробувала різні методи нічого не допомагає, у мами такого ніколи не було, у батька не значні, лиш у мене з братом, допоможіть будь ласка підскажіть щось!
Теги: обсипає лице, від чого обсипає прищами, обсипає лице прищами
Категория: Косметолог

1 ответ

Вера Леонидовна Артамонова
косметолог 2013-12-30 11:55
Добридень! Треба звернутись до дерматолога і визначитись з причиною. А також дерматолог Вам випишіть спеціальний рецепт який готують в аптеках.