Незнаю що робити

Спрашивает: Натка
Пол: Женский
Возраст: 27 лет
Хронические заболевания: Хронічне запалення
Добрий вечір! Мені 27 років, лікуємся від безрліддя, полікістоз обох яєчників! Була помірна дисплазія шийки матки, нібито вилікували! Здала цитологію ось що прийшло. ТОЧКА 1: Вагінальна частина шийки матки. ЕПІТЕЛІЙПредставлені клітинами переважно, проміжного шару епітелію. Клітини поверхневого шару в незначній кількості. Клітини залозистого епітелію відсутні). ЛЕЙКОЦИТИ: 7-10 в полі зору. ЕРИТРОЦИТИ: у великій кількості.
ТОЧКА 2. Слизова канала шийки матки/Cervix. ЕПІТЕЛІЙ(Представлені клітинами переважно, проміжного шару епітелію. Клітини поверхневого шару в незначній кількості. Клітини залозистого епітелію у великій кількості, розташовані окремо, групами і пластами, частина клітин у вигляді голих ядер. Ядра частини клітин збільшені. Структура хроматину змінена. Ядерно-цитоплазматичне співвідношення змінено на користь ядра. Цитоплазма помірно базофільна, вакуолізована.) ЛЕЙКОЦИТИ: 15-25 в полі зору. ЕРИТРОЦИТИ: у великій кількості.
ВИСНОВОК: Тип 2. Гіперплазія залозистого епітелію!
Що це може бути, і чи є ще дисплазія шийки матки? Може це бути причиною запалення?
Перед тим, за 2 тиж.,як я здала цитологію, в мене була нібито молочниця, але без чіткої картини(свербіж, печія ст. Органів і трішки виділлень)
Теги: гіперплазія залозистого епітелію тип 2
Категория: Гинеколог
Добавлен: 27 января 2016 года

3 ответа

Натка 2016-01-27 20:32
Кольпоскопію робили(помірна дисплазія) а перед тим як робили кольпоскопію, в той же день, взяли цитологію(хронічний запальний процес). Придлагали зробити конус, я відмовилась, бо ще немаю дітей. Призачили лікування. Через певний час здала знову цитологію(гіпертрофія залозистого епітелію)
Билышко Александр Витальевич
гинеколог 2016-01-27 21:42
Надо услышать ещё мнение доктора. Сходите на приём для осмотра. Так как вы не рожали, есть и другие методы лечения. Но давать совет правильный дистанционно - не правильно и не корректно.