Невідомий висип

Спрашивает: Люба
Пол: Мужской
Возраст: 2 місяці
Хронические заболевания: Нет
Здравствуйте, у мене у дитини з*явилося пятнишко на шиї, не зудить, і з кожним днем збільшуєтся, приписали мазь гордеєва, мажу вже 3 дні не проходить, скажіть будь ласка що це? Дитині 2 місяці. , коти у хаті не живуть. Зявилося 5 днів назад, допоможіть будь -ласка
Категория: Дерматолог
Добавлен: 1 апреля 2016 года

1 ответ

Жовтун Виктория Викторовна
дерматолог 2016-04-01 21:03
Добрый вечер.
Фукарцин а через 30 минут утром Бепантен а вечером Десетин и так 2 дня.
Напишите потом