Нерегулярні місячні

Спрашивает: Едіта Плескач
Пол: Женский
Возраст: 12 лет
Здравствуйте, мені 12 років у мене місячні почалися приблизно 7 місяців тому18 числа у перший місяць було все нормально поті два місяця нічого небуло потім улипні були а потім ні це нормально? Чи може брати якісь ліки? До лікаря боюся йти а мамі теж не кажу допоможіть будь ласка
Категория: Гинеколог
Добавлен: 14 октября 2016 года

1 ответ

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2016-10-19 04:15
У вашому віці це нормально. Цикл повинен нормалізуватись на протязі декількох років від перших місячних.