Наслідки крема демодекс актив!

Спрашивает: Юрий
Пол: Мужской
Возраст: 16 лет
Хронические заболевания: неммає
Здравствуйте, Пів року тому мастив ділянку йодом і спиртом трішки почервоніло, тепер трішки зійшло хотів пришвидчити процес пішов до лікаря приписали мазь демодекс актив помастив тиждень зявились прищі на ділянках яких масти, отек, випуклость що робити? Незнаю что делать? 7через скоко пройдет? Есть отечность
Категория: Дерматолог
Добавлен: 16 ноября 2015 года

8 ответов

Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2015-11-16 18:37
День добрый, сделай фото в нормальном масштабе и хорошем качестве. Ничего не могу разобрать.
Юрий 2015-11-16 19:26
Всьо що є.
Юрий 2015-11-16 21:54
Та рідина що виділяється з прища є липка
Юрій 2015-11-17 12:22
Симптоми схожі як від опіку, але що можна обпікти шкіру від демодекса(може передозування)
Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2015-11-23 23:44
Снимок снова не удачный, невозможно нормально рассмотреть. Мне кажется это не реакция на препарат, а пиодермия. Можете посмазывать кремом триакутан (тонким слоем 2 раза в день).
Юрий 2015-11-17 14:20
В мене дуже сложе тільки більше опухле, і постійний отек, деколи відчутно що шкіра стягається, я візьму її трішки ростягну і замітно шкірку стару суху(чи може це той отек він липкий)
Юрий 2015-11-17 14:23
Можливо просто так отек засох, уже добу мажу спреєм пантенол вроде била опуклость немного пропала з ранку, потім я здер ту "корочку" намочив і напухлостьь далі відновилась!
Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2015-11-23 23:51
Такие высыпания можно обрабатывать фукорцином или левомцетиновым спиртом или кремом бактробан.