Нарость на руці

Спрашивает: Oлюся
Пол: Женский
Возраст: 24 года
Здравствуйте!
В мене на руці така нарость виросла. Вона може зменшуватися, може збільшуватись, а зараз в такому стані. Ця гулька впринципі мене не хвилює не болить, але все ж трішки боязно що це.
Дякую)
Категория: Хирург
Добавлен: 30 апреля 2017 года

3 ответа

Oлюся 2017-05-01 20:02
Дякую. Роман Едуардович, скажіть, будь ласка, а її можна якось лікувати чи необхідно вирізати?
Исключите полностью нагрузку на кисть, зафиксируйте лучезапястный сустав эластичным бинтом. При отсутствии эффекта решайте вопрос оперативного лечения.