Мне поставили диагноз и сказали что мне осталось мало жить

Спрашивает: Лілія
Пол: Женский
Возраст: 51 год
Здравствуйте, Хронічна тромбоемболічна легенева гіпертензія 2 ст. Гіпертонічна хвороба ІІІ ступеня.2 ступеню, ризик дуже високий. Метаболічна кардіоміопатія у сполученні з гіпертензивим серцем. Дилятація правих відділів серця і лівого предсердя. Персистуюча форма фібриляції предсердь, тахісистолічний варіант. CHA2DS2-Vasc-3. CH II Б зі збереженою фракцією викиду ЛШ. NYHA IV. Ожиріння 4 ступеню. Цукровий діабет 2 типу, легка форма. Гіперурікемія. Гострий бронхіт.
Категория: Кардиолог
Добавлен: 14 июля 2017 года

1 ответ

Ермакова Ксения Викторовна
кардиолог 2017-07-14 15:33
Здравствуйте, зоболевание серьезное, но при правильном лечении можно прожить долго.