Мішки під очима

Спрашивает: Женя
Пол: Мужской
Возраст: 30 лет
ЗдравствуйтеДоброго дня, порадьте будь-ласка: три тижні тому під очима появилися мішки. Всі аналізи в межах норми(узд нирок, аналіз крові та сечі, печінкові проби, аналізи щитовидки, креатин і сечовина). Мішки помітив після вживання алкоголю. Маю високий гемоглобін 170 та підліковував простату. Вік 30 років.
Категория: Уролог
Добавлен: 5 декабря 2014 года

1 ответ

Радевич Игорь Тадеушевич
уролог 2014-12-05 18:00
Необходимо исключить сердечно-сосудистую патологию. Обратитесь на прием к кардиологу.