Метеостазы в легких

Спрашивает: Ирина
Пол: Женский
Возраст: 77 лет
Хронические заболевания: Доброго вечора, підскажіть будь ласка, що значить цей діагноз, бо до ранку не витримаю, дуже далко бабусю
Здравствуйте, допоможіть будь ласка, в бабусі дуже пекло в грудях, була нудота, сьогодні направили в онко диспансер, так як у 2012році удалили грудь, зробили мрт, добавила фото висновка. Розкажіть будь ласка, бо до ранку не витримаю, що це значить, дякую
Категория: Онколог
Добавлен: 20 августа 2018 года

1 ответ

Добрый день. У бабушки метастазы опухоли (в легких, в послеоперационном рубце, в позвоночнике).