Мене тривожить мій пеніс. Можу прислати фото проблеми

Спрашивает: Андрій
Пол: Мужской
Возраст: 17 лет
Здравствуйте, мене бентежать повалення на головці члена. Я прошу вас допомогти. Якщо можна чим по скоріше. Мене це бентежить. Я переживаю за свій половий орган. Ніякої болі при сече випусканні не має. Такі прояви з'явитись не давно, але ця біла штучка на головці збільшується. Я гадав що це перехідний вік. Але все-таки вирішив провітритись
Категория: Венеролог
Добавлен: 8 марта 2017 года

1 ответ

Матвеев Михаил Владимирович
венеролог 2019-08-24 11:07
Это аногенитальные бородавки.

Необходимо обратиться к урологу или дерматологу для удаления.