Медична комісія непройшов окуліста

Спрашивает: Анатолій
Пол: Мужской
Возраст: 26 лет
Здравствуйте, я подав заявку у нову поліцію україни пройшов 1 й етап на другому медичний огляд як оказалоси я погоно дачу на думку врача но я так неважаю зір хороший мене провіряли на великій дистанції від таблиці з буквами все бистро рішили що я погано бачу комісію непройшов але я хочу обстежитиси у іншій лікарні і з висновком інших врачів прийти до цього врача який халатно мене провірив чи зможу я щось змінити чи це просто трата часу. Дякую
Категория: Офтальмолог
Добавлен: 10 ноября 2015 года

1 ответ

Рогожина Кристина Артуровна
офтальмолог 2015-12-14 22:26
Здравствуйте! В таких случаях лучше консультироваться с заведующим отделением этой же клиники. Вопрос затрагивает человеческий фактор, поэтому нужны объективные данные, например, данные скиаскопии или авторефрактометрии для объективности.