Маточні труби

Спрашивает: Tanya8710
Пол: Женский
Возраст: 1987 лет
Доброго дня. Я уже 8 років не можу завагітніти. Провірила маточні труби і ось таке заключення: порожнина матки виповнена не туго, права труба не контрастується, ліва звивиста, неоднорідно контастована, прохідність сумнівна. Підскажіть, чи можна щось зробити, чи залишається тільки штучне запліднення?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 22 апреля 2016 года

2 ответа

Доброго дня, Таня. Права труба не прохідна взагалі, ліва частково (але, напевно, також ні). Враховуючи 8-річну відсутність вагітності рекомендовано не гаяти час і планувати штучне запліднення. З повагою, К. А.
Tanya8710 2016-04-24 18:58
Дуже дякую.