Літаючі точки перед очима

Спрашивает: Наталія
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Хронические заболевания: Деструкція скловидного тіла, кератоконус
Доброго дня. У мене з дитинства деструкція скловидного тіла, але крім цього я ще давно бачу такі хаотично і швидко літаючі точки білого кольору (ніби літаючі молекули в повітрі), найкраще їх видно якщо дивитися на небо або чи сконцентрувати погляд на світлі і воно миготить так. Я до цього часу якось не задумувалась про них, а тепер мені цікаво що це і чи не шкідливо це. Дякую
Категория: Офтальмолог
Добавлен: 20 февраля 2018 года

4 ответа

Барышников Павел Константинович
офтальмолог 2018-02-20 16:17
Добрый день! Описанные жалобы и являются проявлением деструкции стекловидного тела
Наталія 2018-04-15 13:37
Здраствуйте. Но оно очень похоже на феномен ширера. Я в интернете видела на картинке. Так и у меня летает. Как тогда разобратся ширер ето или дст такая? Врачи мне на ето ничего не говорят. Будто не знают
И что с етим можно сделать если ето ширер или дст? От етого невозможно избавится никак?
Спасибо
Наталія 2018-02-22 16:26
Дякую Вам
Барышников Павел Константинович
офтальмолог 2018-04-18 00:28
Данный феномен может являться вариантом нормы