Лінімент циклоферону

Спрашивает: Віта
Пол: Женский
Возраст: 23 года
Доброго дня, підкажіть будь ласка у мене виявили уреаплазму. Лікар призначив тампони з циклофероном (10 днів), однак на 5 день почало мазатись, а через 7 взагалі пішли місячні. (хоча місячні були 2 тижні назад). чи варто продовжувати процедуру? Наперед вдячна
Категория: Гинеколог
Добавлен: 18 апреля 2016 года

3 ответа

Віта 2016-04-18 12:15
Варто взагалі припинити? Чи продовжити після так званих "місячних"? наскільки це погано?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-04-18 12:16
Немає сенсу. Ви вже прийняли курс в 7 днів.