Лейкоцитоз

Спрашивает: Віта
Пол: Женский
Возраст: 21 год
Хронические заболевания: хронічний тонзиліт
Здравствуйте, мені поставили діагноз лейкоцитоз на все поле зору(я годую грудьми дитині 5 місяців чи можна приймати флебодія 600 і неотризолові свічки? Чи є можливл які інші засоби для вирішення цієї проблеми і на скільки це небезпечно? З чим це може бути повязано?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 10 февраля 2016 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-02-10 19:02
Доброго вечора! Такого діагнозу як "лейкоцитоз на все поле зору" не існує