Легкий когнітивний розлад з емоційно-воловим порушенням

Спрашивает: марія
Пол: Женский
Возраст: 10 РОКІВ
Доброго дня підскажіть будь ласка чи маємо ми можливість зробити групу по інвалідності незнаю як правильно з таким діагнозом легкий розлад з емоційно-воловим порушенням оскілки маємо цого року проблеми з вирішенням з індивідуальним навчанням були 2.3і 4 клас зараз відмовилии. Дуже Дякую
Категория: Психиатр
Добавлен: 27 июня 2016 года

1 ответ

Мария Леонидовна Миловидова
психиатр 2016-07-01 13:40
По правді, навряд чи. Людей з легким когнітивним розладом досить багато, це не є показом до інвалідизації.
Але Ви можете заявити при свій намір отримати групу своєму дільничому дитячому психіатру і він (вона) можуть направити Вас на стаціонарне обслідування в обласну дитячу лікарню або в дитяче відділення облпсихлікарні, на основі висновків якого буде прийняте рішення.