Лактозна непереносимість

Спрашивает: Мар‘яна
Пол: Женский
Возраст: 3 роки
Доброго дня. У дочки (3 роки) виявили лактозну непереносимість у 1,5 роки, здавали аналіз крові. Симптоми були такі: висипка на щічках, понос, пукала дуже поганим запахом. Робили узд жовчного - перегин. Вона на дієті. Чи потрібно все таки тріщки давати продукти з лактозою? Які можна давати їй таблетки з ферментами лактази якщо все таки вона буде їсти продукти з лактозою?

Дочка (9 місяців) аналіз крові показав схильність до лактозної непереносимості (тільки я не розумію що саме це означає). Вона їсть суміш Фрісолак 2 гіпоалергенний і я даю їй протиалергічні препарати (вже 3 місяці) , тому що в неї висипка на всі суміші навіть безлактозну. Зараз шкіра в неї чиста, але як відміню протиалергічні, то почнеться висипка. Не можу підібрати суміш на яку б не було висипки. Я не знаю чи давати їй сир, і взагалі що їй давати. Що робити в даному випадку? У неї також перегин жовчного
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 5 июня 2018 года

1 ответ

Ивасенко Татьяна Сергеевна
гастроэнтеролог 2018-08-14 22:34
Здравствуйте. Марьяна, прежде всего, я не детский гастроэнтеролог.
Анализ крови говорит только о предраспаложенности к недостаточности лактозы. Выполните старшей дочьке дыхательный водородный тест, чтобы установить степень недостаточности. Из продуктов: начинайте с кисломолочных продуктов, твердых сыров(в них практически нет лактозы). Также на рынке есть безлактозное молоко, соевые продукты. Подбор индивидуальный, по самочувствию и симптомам. И проведите анализ кала на дисбактериоз, коррекция обязательна(предыдущий за 2017г).
По младшей-попробуйте проконсультироваться у педиатра.