Кров в калу у груднічка

Спрашивает: Анна
Пол: Женский
Возраст: 4,5 місяці
Здравствуйте, підкажіть, будь-ласка, кров маленькими вкрапленками, то прожилками в калу. Зараз дитині 4,5 місяці. почалося в 1,5 місяці (після введення суміші) - ми зараз на змішаному вигодовуванні. Педіатр сказала, що якщо трішки, то нічого страшного. Уже три місяці вони періодично з2являються, то немає. Зараз два дні дуже рідкий кал (2-3) в день (майже водичка) і з більшою кількістю крові. Хочу здати копрограму. Вона буде інформативною? Завтра вихідні - відповідно до педіатра не потраплю чи до чергового йти? Приймаємо Ферумбо з 2 місяців. у мене (мами) була теж діарея 2 дні назад. Хвилює кров. Перед цим здавали 2 рази копрограму з краплинками крові, але було написано, що крові в калу не виявлено. Тобто це може значити, що причина не в кишечнику, а в анусі(при дутті дитини пошкоджено чи я не вірно розумію? Дується іноді сильно (хоча кал не густий.
Тобто здати копрограму? Чи ще щось? Чи відразу визивати швидку? І якщо в копрограмі не виявлено крові, то що далі, а якщо виявлено, то швидку визивати? Дуже Вам дякую.
Категория: Педиатр
Добавлен: 18 декабря 2015 года

1 ответ

Анно, доброго вечора!
Думаю, що причиною може бути кишкова інфекція. Раджу показати дитинку литячому інфекціоністу.
Якщо крові забагато, краще визвати шщвидку.
Всього найкращого!