Контрацепція

Спрашивает: Христина
Пол: Женский
Возраст: 28 лет
Доброго вечора, відпишіть будь ласка, цікавить питання про контрацепцію, мені 28 років, після перших пологів 4 місяці, пологи пройшли норм, по гінекології ніколи не хворіла, перед плануванням вагітності, з метою контрацепції, приймала Джас+, але нажаль вони мені не підійшли, зявилась висипка на руках, свербіж в ділянці висипки, і статевих органів, висипка подібна на лишай, такими бляшками, була і у дерматолога, і у гінеколога, сказали, що це від КОК, відмінили пройшло. Порекомендуйте, які краще приймати протизаплідні в моєму випадку (крім презервативів) можливо спіраль? Дякую
Категория: Гинеколог
Добавлен: 18 ноября 2016 года

1 ответ

Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2016-11-18 21:40
Добрый день, Кристина.

Вы можете выбрать любой современный контрацептив. Можно подобрать другой ОК, можно установить спираль, можно поставить контрацептивное кольцо. Вам необходимо обратиться к гинекологу чтобы она назначила необходимое обследование и подобрала правильный контрацептив.