Консультция

Спрашивает: Олег
Пол: Мужской
Возраст: 45 лет
Здравствуйте, Treponema pallidum, антитіла сумарні

цей показник в динаміці 0.09 COI < 1.0 - негативний результат

= 1.0 - позитивний результат какой это резулльтат. Сдавал через месяц после контакта
Категория: Венеролог
Добавлен: 12 мая 2017 года

8 ответов

Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2017-05-12 23:24
Доброї ночі!
Так , як я розумію  по Вашому опису , це - негативна відповідь.
Ви - не інфіковані .
Додайте фото чи скани результатів аналізу.
Варто здати повторно - через 3 і 6 міс після контакту.
Олег 2017-05-12 23:45
2 аналізи Приховати результати
Назва параметра Результат Одиниці Референтні значення
TREPONEMA PALLIDUM, АНТИТІЛА СУМАРНІ
Treponema pallidum, антитіла сумарні
цей показник в динаміці 0.09 COI < 1.0 - негативний результат
= 1.0 - позитивний результат
ПЛР. ВІРУС ГЕРПЕСУ 1 І 2 ТИПІВ (КРОВ, ЯКІСНЕ ВИЗНАЧЕННЯ)
Вірус простого герпесу 1 типу (ВПГ 1)
не виявлений Аналітична чутливість тест-системи для виявлення HSV 1 типу у матеріалі – 1x10^3 ГЕ/мл
Вірус простого герпесу 2 типу (ВПГ 2)
не виявлений Аналітична чутливість тест-системи для виявлення HSV 2 типу у матеріалі – 1x10^3 ГЕ/мл
Купони на знижку Знайти лікаря
Vitagramma — система зберігання і управління даними медичних дослід с наружи крайней плоти появлялся маленький очаг водянистых пузырьков. Присутствовало жжение
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2017-05-12 23:50
По сифілісу - не виявлено!
По опису, скоріш за все - генітальний герпес, але кров - потрібно здавати через 14 днів від початку висипу.
Олег 2017-05-12 23:57
Сдавал через две недели после появления и через месяц после незащищенного орального контакта. Можно ли при таком сексе, что то подхватить нехорошее. Заранее спасибо за Ваши ответы!
Олег 2017-05-13 00:01
И если это герпес. Насколько опасен не защищенный секс для партнера
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2017-05-13 00:05
Вы наверное не то сдали.
Поэтому и хочу видеть Ваши результаты.
Вам нужно сдать: ИФА на ВПГ 2 - Ig M и G!
При герпесе защищать ПА только при обострениях.
Олег 2017-05-13 00:10
ИФА на ВПГ 2 - Ig M и G! 'это на что анализ?
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2017-05-13 17:22
Антитела к ВПГ.