Кок-Міланда

Спрашивает: Евгения
Пол: Женский
Возраст: 20 лет
Добрий день, Олено Вікторівно. В мене виникла неприємність. Я приймаю протизаплідні таблетки-Міланда. Перший тиждень по стрілочках випила правильно, а інший почала з нового рядочка у понеділок, і не помітила, що випила таблетку за неділю. У вівторок думаючи, що все правильно, випила таблетку за суботу, сьогодні, у середу-таблетку за пятницю. Тобто завтра лише співпаде правильність днів, і зараз не знаю що робити? На скільки це страшно, небезпечно? і, яку таблетку пити у пятницю, якщо буде підписано середа, у суботу- вівторокк, а у неділю понеділок. Я просто в шоці, неочікувала від себе такої неуважності. П'ю третю пачку, тому якось перестала на ті стрілочки увагу звертати, а тепер склалася така проблема. Чекатиму на Вашу відповідь, дякую!
Категория: Гинеколог
Добавлен: 28 марта 2018 года

5 ответов

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2018-03-28 16:20
Доброго дня. Сфотографуйте, будь ласка, блістер
Платная консультация
Євгенія 2018-03-28 16:39
Євгенія 2018-03-28 18:29
Олено Вікторівно, ви отримали фото?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2018-03-28 18:42
Так, є. Нічого страшного не буде. У даному ОК всі пігулки мають однакову кількість діючої речовини, а підписані Вам для зручності
Платная консультация
Євгенія 2018-03-28 18:46
Олено Вікторівно, дуже Вам дякую.