Каміння в жовчному

Спрашивает: Христина
Пол: Женский
Возраст: 23 года
Хронические заболевания: Немає
Доброго дня! Звертаюсь до вас за допомогою. Мене протягом трьох останніх місяців торбувала дуже сильні, спазматичні болі в області шлунка. Настільки сильні, що не завжди укол Но-шпа знімав біль. Вчора я була на УЗД органів черевної порожнини. Показало мені, що в жовчному дуже багато каміння. Поставили діагноз хронічний холецистит. Як лікування призначили ряд спазмалітиків: Мольпаза, гавіскон, домрид, меверин, но-шпа. А мене турбує таке питання: Чи поможуть щось ті медикаменти - чи краще йти одразу на операцію і чи операція буде заключатись в видаленні каміння з жовчного чи всього жовчного? Дайте, будь ласка відповідь, як мені краще здобити. Додаю перескановані фото з УЗД і протокол до нього.
Категория: Эндокринолог
Добавлен: 27 апреля 2017 года

1 ответ

Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2017-04-28 01:07
Здравствуйте, Кристина.
Почему Вы адресуете свой вопрос мне, эндокринологу? Я занимаюсь вопросами гормональной патологии. Вам нужно консультироваться у гастроэнтеролога или грамотного терапевта.
С уважением, Надежда Сергеевна.