Харчування перед наркозом

Спрашивает: Наталія
Пол: Женский
Возраст: 6 місяців
Здравствуйте, нам 6 місяців і в нас прирощий язик. Ми звернулися в Черкаську обласну дитячу поліклініку і нам сказали що можуть все зробити. На прийомі в хірурга він сказав не годувати дитину зранку, так як будуть все робити під наркозом, як я зрозуміла під общим, томущо дитина не дасть витягнути язик. Дитина вигодовується штучно.
За скільки годин не можна годувати дитину?
Категория: Детский хирург
Добавлен: 6 декабря 2016 года

1 ответ

Иськов Андрей Петрович
детский хирург 2016-12-06 08:57
Останнє годування до 4 ранку, до 6 рану можна воду, пізніше не можна нічого. В ідеалі останнє годування ввечері напередодні, а до 6 ранку тільки вода.