Гуля на лобку з лівого боку

Спрашивает: Аліна
Пол: Женский
Возраст: 2 роки
Доброго дня! Моїй донечці 26 квітня буде 2 рочки. Сьогодні ввечері її підмивала і нащупала з лівого боку на лобку якусь гульку, якої ще вчора не було і ніби як сам лобок має підпухлий вигляд, і донечка скаржиться на біль в тому місці. Гульку я нащупала в стоячому положенні дитини, а коли поклала її і хотіла подивитися в чому проблема, то уже не нащупала, гулька ніби як бігає під шкірою. Її можна нащупати тільки коли дитина стоїть. Ми тільки як три тижні пішли в садочок, донечка трохи покашлює і сопельки, ніби як адаптація до середовища, в колективі. Чи могло це якось повпливати? І взагалі, що це може бути, я дуже занепокоєна? Підскажіть, будьласка, буду щиро вдячна. Чекатиму Вашої професійної відповіді. Завчасно дякую!
Категория: Гинеколог
Добавлен: 23 апреля 2017 года

1 ответ

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2017-04-23 23:04
Нажаль без огляду сказати, що це неможливо. В любому випадку необхідно звернутись до педіатра, а також хірурга.