Грыжа в шейном отдели С5/С6

Спрашивает: Татьяна
Пол: Женский
Возраст: 35 лет
Здравствуйте, Здравствуйте! СКАЖИТЕ пожалуйста, что у меня. Я сделала комп шеи, шея болит и правая рука, была операция но боли не пропали, до сих пор мучиюсь. Что делать? Mugurkaula kakla daļas skoliotisks liekums pa labi ar skriemeļu rotāciju un taisnotu lordozi, C2-3 disk bez protrūzijas pazīmēm. C3-4 skriemeļu nobīde ventrāli 2 mm ar C3-4-5 disk pseidoprotrūzijām, sīku centrālu spondilofītu C4-5 līmenī 2 mm, kas viegli ievelvējas durālā maisa, Neirālās atveres brīvas. Stāvoklis pēc C5-6 diskektomijas ar tā protezēšanu. Dorsāli spondilofīti izteiktāki labajā pusē 2mm, kas nedaudz ievelvējas intraspināli. Hipertrofētas locītavas nedaudz sašaurina labo, izteiktāk kreiso neirālās atveres. C6-7 disk bez protrūzijas pazīmēm. Spinālais kanāls un neirālās atveres brīvi. C7-Th1-2 līmenī līmenī deformētās locītavas izteikti stenozē neirālās atveres kreisaja pūse Stāvoklis pēc C5-6 diskotomijas un diska protezešanas datu par recidīvu nav. C3-4 nelielas anteriolistēzes Deformējoša spondiloze, kas iniciāli sašaurina spinālo kanālu C4-5-6 līmenī. Izteiktas neirālo atveru stenozes C5-6 C7-Th1-2 līmenī
Теги: грыжа с5 с6
Категория: Невропатолог
Добавлен: 11 ноября 2015 года

1 ответ

Кривушко Александр Анатольевич
невропатолог 2016-12-23 19:26
Здравствуйте. Вам нужно начать делать постоянно гимнастику для позвоночника, она должна быть плавная, ориентированная на растяжение, хорошо подходят йоговские комплексы асан, ярга, пилатес, вы должны сами выбрать для себя то, что больше будет получаться и нравится.
Ограничение физических нагрузок, т. е не подымать ничего тяжелого и не толкать, вес до 5кг. Хорошие результаты от занятий на тренажёре Евминова, курсов иглорефлексотерапии, плаванья.