Гранулематоз Вегенера

Спрашивает: Marija
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Доброго дня. В мене перфорація носової перегородки. Замітила 7 місяців назад. Нічого не міняється, ніби не зьільшується. Дуже переживаю, бо начиталася пр вегенера. Аналіз на анца здала, в границях норми. Які симптоми вегенера? До того років 5-7 кровило, я постійно дерла ці корки.
Категория: Пульмонолог
Добавлен: 1 ноября 2017 года

3 ответа

Ивахненко Евгений Федорович
пульмонолог 2017-11-01 17:04
Болезнь Вегенера очень редкая болезнь с характерными язвенными дефектами. Уточняющии явлется рентген или кт, общий иммуноглобулин Е и общий кровь
Ірина 2017-11-01 17:29
Рентген в нормі, аналіз крові теж. Ще прочитала про серединну гранульому носа. Це може бути повязано з перфорацією?
Ивахненко Евгений Федорович
пульмонолог 2017-11-01 21:09
Находите Лора или онколога делаете биопсию из краев язвы и гистологу на подтверждение.