Генітальний уреаплазмоз, Екзоцервіцит з ерозією шийки матки

Спрашивает: Анжела
Пол: Женский
Возраст: 44 года
Здравствуйте, Здравствуйте, поставили в онко лікарні діагноз Дисплазія шийкі матки я пролікувалась один рік, запропунували операцію, але я вирішила поїхати на перепровірку в іншу клініку, там поставили мені діагноз Генітальний уреаплазмоз, Екзоцервіцит з ерозією шийки матки, Дисплазія шийки матки слабковиражена, Внутрішній ендометріоз. Курс лікування пройшла. Дали у квітні цього року висновок ПАП-теста ненативні відносно інтераепітеліальних уражень і злоякісності. На перевірці у червні цього року було все добре, призначили свічкі Гінофлор, я пройшла лікування. У липні зробили ПАП-тест на основі рідинної цитології, Висновок ПАП-теста (атипові клітини плаского епітелію неясного значення). Зі слів лікаря це є запалення яке треба лікувати. Як таке можливо що було все добре і повернулося до того що було спочатку. Лікування тривало в мене один рік. Загалом лікування тривало два роки. Що робити?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 16 июля 2016 года

1 ответ

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2016-12-07 14:00
У вашому випадку рекомендую зробити вишкрібання цервікального каналу з послідуючим гістологічним дослідженням матеріалу. І в залежності від гістологічного заключення буде вирішено подальше можливе обстеження і варіанти лікування.