Геморой у дитини

Спрашивает: Галя
Пол: Мужской
Возраст: 3 года
Хронические заболевания: Нет
Здравствуйте, у мого синочка 3 роки після того, як покакає вилазить із дупки 2 сині гульки. Через хвилину вони зникають і їх не видно. Коли так просто дивишся дупку глибше, то видно тільки сині вени. Це геморой? Він у мене активний, запорів немає, їсть правда багато. Як лікувати у дітей геморой? Дякую.
Категория: Детский хирург
Добавлен: 3 августа 2017 года

2 ответа

Иськов Андрей Петрович
детский хирург 2017-08-04 23:02
Для того щоб поставити діагноз дитині треба її оглянути, провести проктологічний огляд. По опису схоже, з рекомендацій - послабляюча дієта #3, меньше часу проводити на горщику + контрасний душ на промежену. Всі інші рекомендації можливі тільки після очного огляду.
Платная консультация
Галина 2017-08-09 23:16
Дякую.