Енкопрез, каломазання

Спрашивает: юля
Пол: Мужской
Возраст: 6 лет
Здравствуйте, місяць назад в дитини почалось каломазання, були в хірурга і невропатолога. Виписали нам заспокійливе(алора). протягом тижня все припинилося. Місяць після цього почалося знов, дитина какає 5-6 разів на день, в туалет не ходить, тільки мажеться в трусики. Хірург сказав робити рентген контрасне дослідження кишечника. Хочу знати чи безпечно таке дитині, і чи дорого це дослідження?
Категория: Детский хирург
Добавлен: 10 июня 2016 года

1 ответ

Иськов Андрей Петрович
детский хирург 2016-06-11 14:23
Так треба робити іригоскопію, по суті це клізма з контрастом, звичайно безпечно. В державних клініках має бути безкоштовно, тільки треба купляти чим робити. В приватних клініках дізнавайтесь на місці. Треба щоб у дитини не було закрепів, чи плотного стільця, бо коли боляче діти терплять, а потім виникає енкопрез. Потрібно вас оглянути і тоді вже всі дослідження проводити.