Емоційна нестабірьність, легка збуджуваність, неуважність

Спрашивает: Маша
Пол: Мужской
Возраст: 9 лет
Здравствуйте, сину 9 років. Останнім часом почав нервувати, кричить без причини, на будь - яке зауваження реагує криком і істериками, неуважний на уроках і на вулиці, відволікається, відволікається, є невеликі прояви агресії.
Категория: Невропатолог
Добавлен: 21 апреля 2016 года

1 ответ

Кривушко Александр Анатольевич
невропатолог 2016-12-07 21:46
Здравствуйте, к сожалению, в настоящий момент у нас нет специалиста этого профиля (детского невропатолога). Вам нужна именно консультация детского невропатолога, обратитесь пожалуйста на очную консультацию к детскому невропатологу.