Довго не було сексу, дуже боляче

Спрашивает: Ирина
Пол: Женский
Возраст: 16 лет
Здравствуйте,
Перший раз в мене було насильно, потім було ще декілька разів по моєму бажанню, було все добре. На даний момент минуло пів року як в мене нема сексу, зявився партнер от і вирішили намагалися три рази попробувати, але дуже боліло.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 10 января 2017 года

1 ответ

Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2017-01-10 09:49
Добрый день, Ирина.
Такое возможно при длительном отсутствии половых отношений. Но чтобы исключить гинекологическую патологию рекомендовал бы вам сделать УЗИ.