Допоможіть в проблемі

Спрашивает: надія
Пол: Женский
Возраст: в мене на обличчі підшкірні маленькі розові точечки(вроді прищиків)що робити??
Здравствуйте, в мене на обличчі(щоках) вже як років з 15 е мальнькі розові точки (вроді прищиків) підшкірних, які при холоді синіють, а при жаркій погоді наоборот красніють. Незнаю як боротись, коли виходжу на вулицю замазую тональним кремом. Порадьте крема чи мазі. і що мені робити з цим? Дякую за вашу відповідь.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 21 апреля 2017 года

1 ответ

Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2017-04-22 11:03
Добрий день Надія!
Додайте якісні фото.
Потрібно бачити проблему!