Дитячий зоб

Спрашивает: Володимир
Пол: Мужской
Возраст: 22 года
Здравствуйте, моїй дитині 2 місяці і в нього вроджений зоб, лікарі ендокринологи призначили пити еутирокс в дозі 50 мкг на добу, у висновку пише: дифузне збільшення щитовидної залози, чи правильне лікування вони призначили, і чи має бути правильне харчування при цій хворобі?
Категория: Эндокринолог
Добавлен: 19 декабря 2014 года

1 ответ

Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2015-04-26 17:49
Здравствуйте, Владимир.

Я всё же взрослый врач-эндокринолог.
С данным вопросом Вам лучше обратиться на консультацию к детскому врачу-эндокринологу, поскольку схемы лечения у взрослых и детей сильно различаются.

С уважением, Надежда Сергеевна.