Дитячий геморой

Спрашивает: Галя
Пол: Мужской
Возраст: 3 года
Хронические заболевания: Нет
Здравствуй, у мого синочка 3 роки після того, як покакає з дупки вилазить 2 сині гульки. Потім вони зникають і їх не видно. Як просто дивишся дупку, то видно глибше тільки сині вени. Він в мене активний, запорів немає, їсть багато(може в цьому причина) і став довго сидіти на горщику 15 хв з мультиками. Це геморой? Що робити? Дякую
Категория: Педиатр
Добавлен: 3 августа 2017 года

1 ответ

Шиш Елена Борисовна
педиатр 2017-08-06 21:49
Добрый день.
Нужно уменьшить время на горшке, следить за питанием ребенка и регулярным опорожнением. А также обратиться для осмотра и консультации к хирургу.
Всего доброго.