Дитину раптом почало душити вночі

Спрашивает: Христина
Пол: Женский
Возраст: 7 місяців
Здравствуйте, в ночі дитину почало душити в дікарні сказали що ларенгіт. температури не було. Два дня перед тим ми ходили на угріття з лідазою. Чи могла лідаза вплинути на те що дитину почало душити.? Також лікар казав що то можливо в дитини алергія. Якщо таке повториться чи обовязково дитину колоти антибіотиком. Чи можна тільки робити інгаляціі.?
Категория: Аллерголог
Добавлен: 30 ноября 2016 года

1 ответ

Юрчишена Элеонора Владимировна
аллерголог 2016-11-30 17:26
Сделайте общий развернутый анализ крови и общий иммуноглобулин Е для определения причины заболевания и пришлите результаты анализов для интерпретации. Антибиотики назначаются при бактериальной инфекции, а у Вас скорее всего вирусной этиологии