Дитина під час годуваня плаче хоче їсти але щось мішає

Спрашивает: Тетяна
Пол: Мужской
Возраст: 3 з половиною місяці
Здравствуйте, в мене двійнята зараз їм 3 місяці народилися з вагою 2200 2000 були на шв суміш нутрілон для недоношених потім для домашнього годування до півтора місяця але так як мені не взмозі було купувати дорогу суміш я перевела на нутрілон 1 проти вірусів і бактерій і вони почали погано їсти бачу що хочуть але щось мішає коли в молоко даю пару крапель боботіка то їдят. В день активні граються сміються какають добре.
Категория: Педиатр
Добавлен: 15 декабря 2016 года

4 ответа

Шиш Елена Борисовна
педиатр 2016-12-16 20:59
Добрый день.
Как сейчас дети набирают вес?
Тетяна 2016-12-17 07:22
В 2 місяці важили 3600 а зараз 5100
Шиш Елена Борисовна
педиатр 2016-12-19 14:48
Дети хорошо набирают вес, поэтому смесь менять не нужно. Может смесь просто не совсем им нравится на вкус, но если это не влияет на набор веса и стул малышей, то оставляйте ее. Боботик можно добавлять в каждое кормление.
Тетяна 2016-12-20 12:42
Дуже дякую