Дисбактеріоз у дитини

Спрашивает: Таня
Пол: Женский
Возраст: 2 місяці
Доброго дня. У 1,4 міс був поставлений діагноз алергічний дерматит(моживо від вживання матері кефіру) та дисбактеріоз(дитина какає від гліцеринових свічок і газовідвідної трубки), гіпертонус. Зараз пропили према кідс по 10кр стала какати сама днів 3, проте в аналізах лейкоцитів 6-11, незн. Слиз. Зараз 2 міс і після припинення препарату знов не какає, або 1 раз на день, живіт на вечір здутий і мучить дитину, тому ставлю трубочку. Висип пройшов. Повністю грудне вигодовування+чай з фенхелю. Чи можна пити колофлор? Чи ще щось щоб налагодити стілець? Почала вживати молоко 1до3каші з вживанням крапель, на протязі часу лікування нічого нового не їла
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 30 марта 2018 года

1 ответ

Кириченко Елена Владимировна
гастроэнтеролог 2018-03-31 19:16
Таня! При таких нарушениях нужно сдать кал на дисбактериоз и чувствительность к бактериофагам, чтобы узнать состав нормальной и патогенной микрофлоры в кишечнике. Пройдите УЗИ ОБП, чтобы узнать состояние желчного пузыря. Аллергический дерматит всегда связан с нарушением микрофлоры в кишечнике. Ребенку коровье молоко можно давать только после 1 года. Если вы на ГВ, то ребенку молоко не нужно. Всего хорошего.