Дисбактеріоз

Спрашивает: Анна
Пол: Женский
Возраст: 28 лет
Добрий вечір. Підкажіть, будь-ласка, здала аналіз на дисбактеріоз: Лактозонегативная E. coli 7х10*6,
а "хороші" в малій кількості Bifidumbacterium <10*8, Lactobacillus 3х10*6
Я кормлю груддю. Чи можна кормити при Лактозонегативная E. coli 7х10*6. Наскільки це небезпечно для мене і для дитини? Можливо просто попити пробіотики і які можна кормящій мамі? Чи потрібне якесь інше лікування?
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 25 марта 2016 года

1 ответ

Кириченко Елена Владимировна
гастроэнтеролог 2016-03-30 14:56
Анна! Можете пройти курс лечения капсулами Линекс. В бланке из лаборатории должно быть название лекарства, которое убирает негативную кишечную палочку. Прием этого лекарства согласуйте с педиатром.