Дисбактеріоз

Спрашивает: Анна
Пол: Женский
Возраст: 28 лет
Добрий вечір. Підкажіть, будь-ласка, здала аналіз на дисбактеріоз: Лактозонегативная E. coli 7х10*6,
а "хороші" Bifidumbacterium <10*8, Lactobacillus 3х10*6
Я кормлю груддю. Чи можна кормити при Лактозонегативная E. coli 7х10*6. Наскільки це небезпечно для мене і для дитини? Можливо просто попити пробіотики і які можна кормящій мамі? Чи потрібне якесь інше лікування?
Категория: Терапевт
Добавлен: 25 марта 2016 года

1 ответ

Соболев Александр Борисович
терапевт 2016-03-25 21:07
Здравствуйте.
Извините, но понял не все. Вам будет лучше обратиться к гастроэнтерологу.