Диагноз у девочки?

Спрашивает: Лиза
Пол: Женский
Возраст: 7.5
Здравствуйте, Дівчинка Ю., 7,5 років. У відділенні: зненацька присіла, заглянула під стіл, щось розглядала на підлозі, по-чудернацьки склала пальці рук, піднесла їх до обличчя й потім, піднявши плаття, стала терти собі живіт. Відразу із пронизливим лементом накинулася на дитину, що проходить мимо, ударила його. Так само раптово заспокоїлася, стала надмірно ласкавою, пригорнулася до вартової медсестри. І знову стала дурненькою, манірною, говорить незрозуміло, з манірними інтонаціями: «ти прийшла, моя мамо, у жовтень, так? Так, школа. ». У хворої швидше за все:
Категория: Психиатр
Добавлен: 2 ноября 2016 года

1 ответ

Мария Леонидовна Миловидова
психиатр 2016-11-03 10:26
Без огляду дитини діагноз поставити неможливо. А також без усвідомленої згоди обох її батьків.