Діагноз алопація

Спрашивает: Володимир
Пол: Мужской
Возраст: 35 лет
Добрий день. Врач дерматовенеролог назначив мені лікування і приписав мені уколи Placenta compositum по 1мл. В день підшкірно, але а одній ампулі 2.2мл. Скажіть будь ласка, скільки часу вона може бути відкрита ця ампула. Я на другий день можу її використати. Дякую, за відповідь.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 24 августа 2016 года

8 ответов

Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2016-08-24 11:07
Здравствуйте! НЕТ ! - раствор будет через некоторое время нестерильным , и вводить его иньекционно - противопоказано. Это - гомеопатический препарат , который не доказал своей эффективности. Добавьте фото очагов алопеции .
Володимир 2016-08-24 11:24
Проблема триває вже рік. Почали випадати вуса, борода, вії, брови, на голові спочатку були невеликі лисі очаги, а потім випало все волосся. Приймаю лікування. Підскажіть у чому проблема. Дякую.
Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2016-08-25 00:02
По Вашему описанию, речь идет об универсальной аллопеции. Какое лечение принимали? Какие обследования прошли? Был ли фактор стресса перед потерей волос?
Володимир 2016-08-26 13:01
Дякую, Вам за відповідь!
Приймав такі препарати, як:
Цинктерал
Волвіт
Дермовейт
Супрадин
Настоянка стручкового перцю
Сік цибулі та перцю
Відвари корення лопуха, кропиви
Гліцесед
Пентоксифілін
Стерокорт
Деакура
Ревалід
Шампунь, Масло, Спрей - Репейний,
Діхтярне мило
Різні настоянки
Обстеження пройшов:
Аналіз крові в межах норми,
аналіз крові на РМП - негативний,
біохімія в крові в межах норми, глюкоза-6.0 ммольл, на гормони FT3-6.13 пмольл, FT4-15.21 пмольл, TSH-1.44 мкМОмл, АТ до ТРО-6.97 МОмл
загальний аналіз сечі в межах норми,
УЗД щитовидної залози-патологічних змін у досліджуваному органі не виявлено
Поставили діагноз:
Гніздова алопеція волосистої частини голови, обличчя. Субтотальна форма. Прогресивна стадія.
Дякую!
Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2016-08-26 14:56
Стрессы были? Тревога, депрессия, нарушеный сон? Волосы - не все выпали, если субтотальная форма? Напишите схему использования дермовейта и стерокорта.
Володимир 2016-08-26 19:07
Дякую, за допомогу!
Стреси були! Погано сплю! У мене робота з різними клієнтами. Буває переживаю, нікуди не дітися-робота така.
Дермовейт - мастив голову один раз на день (один місяць) в квітні цього року, а стерекорт мастив у липні місяці один раз на день (місяць).
Це у мене тільки така проблема на голові і обличчі (брови, борода). Волося на голові ще у декількох місцях є, але воно теж висипається.
Дякую, Вам за відповідь!
Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2016-08-27 10:50
Если Вам нужна конс. Психотерапевта - посетите его - действительно имеет большое значение в приостановлении прогрессирования алопеции! Часто причину алопеции не удается установить.
Для лечения советую Вам использовать местные стероиды курсами (типа "дермовейт" (клобетазол) , бетаметазон или мометазон ("молескин ") , на лицо можно брать "стерокорт" - он более слабый курсами: каждый вечер мажете 1 мес. , дальше 1 мес. - перерыв, дальше - сново мажете и так до 6 мес. Также советую Вам использовать раствор миноксидила (" минокс ", "миномакс" или др. ) 2 - 5 % - каждое утро до 6 мес. Внутрь "цинктерал" - по 1 таб. × 2 раза в день до 1 мес. , через 1 мес. - повторить.
Если Вы видите, что лечение - неэффективно, а очаги увеличиваются - обратитесь в Институт трихологии в Киеве или Харькове.
Володимир 2016-08-27 18:28
Дякую, за допомогу!