Делацин при ГВ

Спрашивает: Еленаelena
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Здравствуйте, моєму малюку 1,5 місяця. Він на ГВ. На останньому прийомі у гінеколога поставили мені діагноз бактеріальний вагіноз. Призначили Далацин у свічках. А інструкції пише що невідомо чи він попадає в грудне молоко. Що робити, два супозиторія я вже використала. Чи не вплине це на мою дитину, чи є практика його застосування в період ГВ?
Категория: Маммолог
Добавлен: 26 ноября 2015 года

1 ответ

Ли Алексей Александрович
маммолог 2015-11-27 19:30
Здравствуйте! Даний препарат виявляється в грудному молоці в основному після перорального або парентерального застосування, тому в період лактації слід або відмінити препарат, або припинити грудне вигодовування, враховуючи ступінь важливості застосування препарату для матері. Щоб не ризикувати, краще на якийсь час припинити лактацію і почати сцжівать молоко, але не давати малюкові, так як може содеожащей препарат.