Что ето может бить, нарість біля пісі?

Спрашивает: Леся
Пол: Женский
Возраст: 1 рік і 7 міс
Доброго дня! Моїй донечці 1 рік і 7міс.,у неї коло прямої кишки і біля пісі появилася нарость додю фото. Появился коло 4 міс. назад і почало помаленьку збільшуватись. Нікуди не звертались. Підкажіть що це може бути і куди звернутись.? Гарно дякую.
Категория: Педиатр

1 ответ

Шиш Елена Борисовна
педиатр 2018-09-21 09:05
Добрый день.
Это накожное образование.
Необходимо обратиться для осмотра вживую, лучше к детскому гинекологу или хирургу.