Чорні зуби у дититни

Спрашивает: Галина
Пол: Женский
Возраст: 1.6 роки
Здравствуйте, підкажіть будь ласка у чому можлива причина. В дитинки чорніють зубки. Починають чорніти так як у дорослих з"являється карієс. І потім помалу-помалу повністю стає зубчик чорним. Ніякими гелями для знеболення не користувалася. Дякую
Категория: Стоматолог
Добавлен: 5 мая 2017 года

1 ответ

Хрипаченко Никита Игоревич
стоматолог 2017-05-05 21:12
Надішліть фотографію порожнини рота дитини.
Чи даєте ви дитині пляшечку що б він заснув? Якщо так, то що в такому випадку в пляшечці?