Чому не прорізаються верхні центральні різці?

Спрашивает: Nata_Kas
Пол: Женский
Возраст: 6 років 8 місяців
Доброго вечора. Доньці 6 років 8 місяці, в грудні випали верхні центральні різці, а вже червень, а нові зуби так і не прорізуються, навіть, натяку немає на те, що вони мають прорізатися. Раніше таких проблем не було, нижні різці і центральні, і бокові з'являлися десь за 2 тижні після того як випав зуб. А ще після того як випали ці верхні зубки я звернула увагу, що дитина стала крутити носиком і губами, так ніби їй щось там заважає. Цей процес неконтрольований, вона навіть не помічає, а навпаки каже, що нічого їй не мішає. Були в лікаря, нам призначили валеріану, попили десь місяць, результату ніякого. Дякую.
Категория: Стоматолог
Добавлен: 3 июня 2016 года

1 ответ

Хрипаченко Никита Игоревич
стоматолог 2016-10-03 04:14
Здравствуйте, Наталья.
Поздний ответ связан с отсутствием специалистов.
Если ваш вопрос еще актуален, опишите состояние на сегодняшний день. Сделайте фотографии в полости рта. Если есть какие-либо рентгенограммы, можете их прислать.
Будьте здоровы.