Чи це пневмонія
Спрашивает: Олеся
Пол: Женский
Возраст: 9 лет
Хронические заболевания: Нет
Здравствуйте, я хочу узнат точний діагноз на рентгені. Ліку ємо лівобічну пневмонію. Температура трималася 39, але пили ліки і збирали. АНАЛІЗИ РОЕ 24. КАШЕЛЬ НЕПРОДУКТИВНИЙ. РОБИМО ІНГАЛЯЦІЙ. Приймаємо антибіотики
Категория: Пульмонолог
Добавлен: 3 июля 2018 года

1 ответ
Кудря Елена Александровна
пульмонолог 2018-07-04 08:02
Здравствуйте, Олеся! На снимке имеет место пневмония.