Болі в животі з лівої сторони та здуття

Спрашивает: вікторія
Пол: Женский
Возраст: 19 лет
Доброго вечора! Проблема заключається в тому що два тижні назад в мене почалися болі з лівої сторони то на лінії пупка то трішки нижче, болі були тимчасовими тому я не звертала уваги, але з*явилося постійне здуття живота, не залежно від кількості їжі яку я з*їла, проблеми з травленням, погано ходжу до туалету, думала що не правильно харчуюся, змінила раціон але ніяких змін. Допоможіть будь ласка.
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 18 января 2017 года

1 ответ

Кириченко Елена Владимировна
гастроэнтеролог 2017-01-25 00:29
Виктория! Сдайте кал на дисбактериоз, чтобы узнать состав нормальной и патогенной микрофлоры в кишечнике. Пройдите УЗИ органов брюшной полости. Запишитесь на осмотр к терапевту для назначения правильного лечения.