Болі в серці, запаморочення, упадок сил, низький тиск, важко дихати

Спрашивает: тетяна
Пол: Женский
Возраст: 20 лет
Хронические заболевания: Алергічний риніт
Здравствуйте, в мене спочатку був низький тиск і запаморочення, потім упадок сил, задишка при найменших навантаженнях., появився не контрольований апетит (особливо на солодке). я стала агресивною. Нервові зриви без причини. інколи головні болі. а ще я приймаю таблетки і каплі від алергії довгий період.
Категория: Невропатолог
Добавлен: 5 декабря 2016 года

1 ответ

Кривушко Александр Анатольевич
невропатолог 2016-12-06 11:05
Здравствуйте. Это могут быть проявления всд, астенического симптома, вам нужен очный осмотр невропатолога и дальнейшее лечение у него.