Болі при вагітності

Спрашивает: Маряна
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Здравствуйте, в мене 2 місяць вагітності перший місяць колола прогестерон. Зараз є болі у животі різкі колючі зправа деколи зліва або внизу живота. Болі часто є але тривалість максимум 3 хв. Виділення нормальні токсткозу немає. скажіть будь ласка чи нормальні ці болі?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 2 июня 2017 года

1 ответ

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2017-06-02 22:30
Якщо болі не постійні і не викликають постійного дизкомфорту, хвилюватись не потрібно. В вашому випадку можу порекомендувати свічки вібуркол.