Біль в середині живота начебто там де кишечник

Спрашивает: Настя
Пол: Женский
Возраст: 16 лет
Здравствуйте, мене звати Настя мені 16 років, проблеми зживотом начались з 14. Коли мені ули 14 років мені поставили діагноз хронічний гастріт лічили в лікарні вродіби стало легше, потім перед тим як мені виповнилось 16 в мене опять начав боліть сильно живітположили в лікарню зробили зонт і сказали в мене хронічний гастріт з ерозіями лічили в лікарні стало легше трохи, повторний зонт не робили, пройшло 2 місяці і мене знову начинає боліть живіт тільки він уже болить не тільки в одному місці а повсьо животу ну в основном в нутрі там де кишечник находиться, гатсроентеролог приписав домрід ср і гастритон. Я навчаюсь на першому курсі на повара і в нас є практика коли я виходила на практику до того як в мене не було ерозій в мене живіт не болів от того шо ястою весь день а після того як я вийшла після ого я лежала в лікарні з ерозіями я постою часа три я начинає в середині наче боліть живіт дуже сильно приходиться уходить додому і лежать. Скажіть будь ласка що це може буть хронічний гастріт або ерозії чи щось друге. Зазделегіть Дякую)
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 30 июля 2016 года

1 ответ

Кириченко Елена Владимировна
гастроэнтеролог 2016-08-20 13:05
Настя! Если болит живот от длительного стояния, то нужно проверить позвоночник и почки. Пройдите осмотр у невропатолога. Сдайте общий анализ мочи и сделайте УЗИ органов брюшной полости. С результатами этих обследований подойдите на осмотр к терапевту. Желудок может болеть только от приема пищи или при длительном голодании.